Wolisz czytać niż słuchać? Sięgnij po nasze e-booki i odkryj, co jest siłą kobiety.

Wolisz czytać niż słuchać? Sięgnij po nasze e-booki i odkryj, co jest siłą kobiety.

Poznaj niezwykłe historie
- Królowych Wikingów

Królowe Wikingów

Nowe e-booki już w październiku!

O autorce

Frid Ingulstad

Frid Ingulstad to jedna z najbardziej popularnych autorek serii książkowych w Norwegii. Dotąd spod jej ręki wyszło ponad dwieście powieści: sagi, a także książki z zakresu literatury faktu, książki dla dzieci i inne. Jest min. autorką takich serii jak: Wiatr nadziei, Przepowiednia księżyca, Królowe Wikingów. Trzy ostatnie ukazały się w Polsce i zachwyciły Czytelników.

Frid Ingulstad przywiązuje dużą wagę do poprawności historycznej w swoich powieściach, ceniona jest za styl, w jakim od lat pisze książki. W listopadzie 2017 r. autorce przyznano spektakularną nagrodę stowarzyszenia językowego Riksmalsforbundet za niezwykłą dbałość o piękny, poprawny język norweski w literaturze.

W marcu 2018 r. Frid przyznano Królewski Medal Zasługi w uznaniu za szczególne zasługi dla obywateli w dziedzinie literatury. Medal ten autorce wręczył osobiście król Norwegii, Harald V.

Między innymi tu znajdziesz nasze e-booki:

Jeśli nie korzystasz z żadnej z platform a jesteś zainteresowany naszą serią, napisz do nas.

Marzysz o wydaniu tradycyjnym?

Już w styczniu ukaże się nowa seria „Malowane sny” w wydaniu papierowym. Zapisz się do newslettera i odbierz prezent: e-book z pierwszym tomem serii. Bądź zawsze na bieżąco z nowosciami z Północy od Nordipress.

Zapisz się